Leonard Cohen. Pozoruhodný život: Pozoruhodný život

Leonard Cohen. Pozoruhodný život: Pozoruhodný život - Anthony Reynolds | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anthony Reynolds
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Leonard Cohen. Pozoruhodný život: Pozoruhodný život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Leonard Cohen. Pozoruhodný život: Pozoruhodný život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anthony Reynolds. Číst Leonard Cohen. Pozoruhodný život: Pozoruhodný život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Navzdory Cohenově uhýbavosti, která je příznačná pro jeho vlastní zpětné pohledy na uplynulých čtyřicet let, se z textu knihy postupně vynořuje překvapivě upřímný obraz legendární osobnosti, jež se těší ojedinělé loajalitě obdivovatelů a ctitelů všech věkových skupin. Od dávných málo lukrativních začátků mladého a nadšeně přijímaného montrealského básníka přes hojné cestování, milostné vztahy a náboženské krize k nedávným koncertním šňůrám se tu Cohenův život předestírá jako dosud nikdy. Fascinující podrobný životopis Anthony Reynoldse čerpá z desítek nových rozhovorů s minulými i současnými členy Cohenových doprovodných skupin, jeho obchodními partnery, redaktory, přáteli, fanoušky, producenty, kolegy, odpůrci a vrstevníky.


... Cohen book. Read 29 reviews from the world's largest community for readers ... Leonard Cohen: Pozoruhodný život | eKnihy, elektronické ... ... . Navzdory Cohenově uhýbavosti, která je příznačná pro jeho vlastní zpě... Leonard Cohen. Pozoruhodný život Pozoruhodný život. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Magazín OKO (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Leonard Cohen: Pozoruhodný život. rovnou přede mnou, před publikem ... Leonard Cohen: Pozoruhodný život by Anthony Reynolds ... ... Leonard Cohen: Pozoruhodný život. rovnou přede mnou, před publikem a svou kapelou, se ve svém skvostném obleku zhroutí na zem a zůstane ležet, bezvládně, bez pohybu a zjevně v bezvědomí. Z místa, kde sedím, to skutečně vypadá, jako by Leonard Cohen právě umřel. Kory: „Leonard celý den trpěl žaludečními potížemi. Leonard Coh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY