Cvičení přítomnosti: Kde člověk a Tvoření jedním jsou

Cvičení přítomnosti: Kde člověk a Tvoření jedním jsou - Marielu Lörlerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marielu Lörlerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičení přítomnosti: Kde člověk a Tvoření jedním jsou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cvičení přítomnosti: Kde člověk a Tvoření jedním jsou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marielu Lörlerová. Číst Cvičení přítomnosti: Kde člověk a Tvoření jedním jsou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka ve své další knize inspiruje k životu v bdělosti, "k zúčastněnému bytí v přítomnosti". "Živoucí život" nalézáme jen v přítomnosti. Kde jinde? Kdo ve skutečnosti jsem? Zde jako člověk na Zemi? Teď v tomto okamžiku? Teď v tomto těle? Snahou autorky je dovědět se odpovědi na tyto otázky - avšak již nikoli prostřednictvím systémů, jako jsou věda, psychologie, medicína, antropologie, náboženství, esoterika - nýbrž přímo a v důvěrném kontaktu člověka a Tvoření. To je ústředním tématem jejího zkoumání, prožívání a sdělování. Marielu Lörlerová žije se svým mužem na jihu Portugalska na samotě v divoké přírodě, kterou oba naladili na práci ticha. Zde autorka vyzývá k "cestě do pouště": k zastavení se u sebe samého, ke cvičení zúčastněného bytí. Také čtenáře této knihy vyzývá ke cvičení přítomnosti - ke cvičení, které je učením žít. To vyžaduje až do posledního dechu a je možné je zažít ve všem, v každodenním životě. Teď.


...a ve své další knize inspiruje k životu v bdělosti, "k zúčastněnému bytí v přítomnosti" ... Kvantová kniha odpovědí - Amit Goswami - Megaknihy.cz ... . "Živoucí život" nalézáme jen v přítomnosti. Kde jinde? Kdo ve skutečnosti jsem? Zde jako člověk na Zemi? Teď v tomto okamžiku? Teď v tomto těle? Snahou autorky je dovědět se odpovědi na tyto otázky - avšak již nikoli prostřednictvím systémů, jako jsou věda ... Autorka ve své další knize inspiruje k životu v bdělosti, „k zúčastněnému bytí v přítomnosti". „Živoucí život" nalézáme jen v přítomnosti. Kde jinde? Kdo ve skutečnosti jsem? Zde jak ... Cvičení přítomnosti: Kde člověk a Tvoření jedním jsou ... . „Živoucí život" nalézáme jen v přítomnosti. Kde jinde? Kdo ve skutečnosti jsem? Zde jako člověk na Zemi? Teď v tomto okamžiku? Teď v tomto těle? Cvičení přítomnosti - Kde člověk a Tvoření jedním jsou - Lörlerová Ma...SOUVISEJÍCÍ KNIHY