V loži králů: Svatební noci

V loži králů: Svatební noci - Juliette Benzoni | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Juliette Benzoni
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
V loži králů: Svatební noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?V loži králů: Svatební noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juliette Benzoni. Číst V loži králů: Svatební noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


O svatbách a panovnících toho bylo napsáno mnoho. Málo ale o intimních okamžicích v soukromých komnatách po oficiálních obřadech. Juliette Benzoni dokázala ve vyprávěních a pamětech, často peprnějších, než bychom tušili, najít příběhy svatebních nocí králů a knížat. Velkolepá svatební noc Alexandra Velikého, rezignovaná noc Ludvíka XIV., noci s přísným dohledem, noci uplakané, zdrženlivé, podivné, unešené, nadšené, zoufalé. A konečně noci dramatické, kdy počínaje Attilovým stanem a konče ložnicí následníka habsburského trůnu v Mayerlingu jsou láska či nenávist utopeny v krvi.


... králů: Svatební noci. Juliette Benzoni ... Juliette Benzoni - Megaknihy.cz ... ... V loži králů Autor: Benzoni, Juliette Nakladatel: Brána EAN: 9788072436019 ISBN: 978-80-7243-601-9 Originál: Dans le lit des rois Překlad: Steklačová, Růžena Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm ... Kniha: V loži králů - Svatební noci - Juliette Benzoni Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. V loži králů - Svatební noci Juliette ... V loži králů - Svatební noci - Juliette Benzoni - Megaknihy.cz ... . V loži králů - Svatební noci Juliette Benzoni. V loži králů - Svatební noci. Juliette Benzoni. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.7 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY