Městečko Virgin River

Městečko Virgin River - Robyn Carrová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robyn Carrová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Městečko Virgin River.pdf


Chcete si knihu přečíst?Městečko Virgin River ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robyn Carrová. Číst Městečko Virgin River Online je nyní tak snadné!

POPIS


Melinda Monroeová potřebuje po smrti manžela nalézt sílu do života. Podle internetu se zdá být Virgin River, nalézající se na kraji národního parku, tím nejmalebnějším místem na zemi, a tak neváhá a přijme zde místo zdravotní sestry a porodní asistentky. Její představy však vezmou za své hned po příjezdu: tma, liják a bláto, do kterého se boří na každém kroku. Jejím nadřízeným má navíc být doktor, který však dává, jak jen to je možné, najevo, že rozhodně žádnou pomoc nepotřebuje. Zklamaná Mel se tedy rozhodne hned na druhý den vrátit do Los Angeles. Když však chvíli před odjezdem společně se sympatickým Jackem, bývalým vojákem a majitelem zdejšího baru, nalezne odložené novorozeně, její odjezd se poněkud zkomplikuje... První díl série z městečka Virgin River od úspěšné americké autorky Robyn Carrové.


...ko Virgin River 2012; Útěk do Virgin River 2013; Městečko Thunder Point 2015; Podobné knihy ... CARR, Robyn : Městečko Virgin River ... . Jediné pravé lásky 2017; Když se začíná znovu 1993; Penzión Ružový prístav 2013; Kniha Městečko Virgin River je v Koupit Koupit eknihu. Městečko Virgin River bičuje ten večer prudký ledový déšť. Dobrácký obr John „Pastor" Middleton se právě chystá zavřít bar, protože v takovém nečase už určitě žádný host nepřijde, když se v něm najednou objeví vystrašená mladá žena s tříletým synkem v náručí. Hledáte Městečko Virgin River od Robyn Carrová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a mů ... Kniha: Městečko Virgin River - Robyn Carrová | Knihy.ABZ.cz ... . Hledáte Městečko Virgin River od Robyn Carrová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Melinda Monroeová potřebuje po smrti manžela nalézt sílu do života. Podle internet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY