Bitva o severní Afriku

Bitva o severní Afriku - John Strawson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Strawson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitva o severní Afriku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bitva o severní Afriku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Strawson. Číst Bitva o severní Afriku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor ukazuje povahu bitev, ke kterým během tříleté kampaně docházelo, popisuje strategické úvahy i průběh jednotlivých bitev a dojmy těch, kdo v nich bojovali. Jeho vynikající popis je doplněn řadou fotografií a speciálně nakreslených map, stejně jako svědectvími očitých svědků. Vojáci mnoha národů – Němci, Italové, Indové, Novozélanďané, Britové a Američané – všichni popisují to, jaká vlastně bitva o severní Afriku byla.


... světová válka v Africe (severoafrická kampaň, pouštní válka) probíhala v Severní a Východní Africe od 10 ... John Strawson - Bitva o severní Afriku | Levné knihy ... . června 1940 do 16. května 1943.Zahrnuje boje vedené v pouštích Egypta a Libye, stejně jako boje v Maroku a Alžírsku (Operace Torch), boje v Tunisku a v Africkém rohu.. V bojích proti sobě stály síly Spojenců a Osy.Většina britských jednotek byla ... The Doors Live At The Isle Of Wight Festival East Afton Farm, Isle Of Wight, UK Sun. August 30, 1970 - Duration: 1:07:05. Jesus Deras Alvarez Recommended for you Bitevni pole - Bitva o severní Afriku ... Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Severní ... ... . August 30, 1970 - Duration: 1:07:05. Jesus Deras Alvarez Recommended for you Bitevni pole - Bitva o severní Afriku 2 jiři rex. Loading... Unsubscribe from jiři rex? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 2.83K. Loading... V nadcházející bitvě o severní Afriku tvořily S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY