Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk!

Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk! - Josef Lada, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Lada,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Lada,. Číst Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka představuje soubor básniček Jiřího Žáčka inspirovaných obrázky Josefa Lady. Ve verších k obrázkům známým i méně známým se básník vypravil na výlet do světa Ladova dětství. Současný jazyk a pohled blízký dnešnímu dětskému čtenáři se tak spojuje s již klasickým ladovskými výjevy. Toto spojení dává malým čtenářům možnost navštívit krajinu hastrmanů, víl a mluvících kocourků a potkat v nich vlastní pocity, nálady, sny a přání. Jiří Žáček je básník a překladatel, věnuje se tvorbě pro dospělé i děti. Josef Lada je dnes již legendární postavou českého malířství a ilustrace, autorem mnoha knih pro děti i dospělé.


...máry fuk, ať jsem zase kluk! Autor: Lada, Josef a Žáček, Jiří Nakladatel: Portál EAN: 9788026201991 ISBN: 978-80-262-0199-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 17,2 × 22 cm Rok vydání: 2012 (1 ... Knihy cary mary fuk at jsem zase kluk - Heureka.cz ... . vydání) V nové knížce Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk! s příhodnou titulní kresbou Josefa Lady, kde si děti užívají zimní radovánky, představujeme soubor básniček Jiřího Žáčka inspirovaných obrázky Josefa Lady.. Ve verších k obrázkům známým i méně známým se básník vypravil na výlet do světa Ladova dětství. Současný jazyk a pohled blízký dnešnímu ... Čáry máry potřetí: Mně babička v dětství (70. l ... Slevy 30-70 | Čáry máry fuk, ať jsem zase kluk ... ... .. Ve verších k obrázkům známým i méně známým se básník vypravil na výlet do světa Ladova dětství. Současný jazyk a pohled blízký dnešnímu ... Čáry máry potřetí: Mně babička v dětství (70. léta) četla Mikeše, kterého jsem vyžadovala stále dokola. Příběhy o Mikešovi přitom Josef La...SOUVISEJÍCÍ KNIHY