Muž, který polykal vítr

Muž, který polykal vítr - Olga Walló | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Walló
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který polykal vítr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž, který polykal vítr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Walló. Číst Muž, který polykal vítr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pikareskní román o lidech bez jasné morálky a řádu, o manipulacích tajné bezpečnosti a o směšném zápasu inteligence s emocemi. Dobrodružný děj nás v několika proplétajících se rovinách provází od socialistického sirotčince v 50. letech přes teologický seminář, psychiatrický ústav, pražskou filozofickou fakultu na přelomu 60. a 70. let, "zašívárnu" na opuštěném pracovišti v pohraničí za normalizace, až po léta devadesátá, kdy se s hlavním hrdinou dostaneme do Mexika.


...erý polykal vítr Autor: Walló, Olga Nakladatel: Labyrint EAN: 9788087260449 ISBN: 978-80-87260-44-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2012 ... Olga Walló napsala román, který polyká sám sebe ... ... ... Kniha Muž, který polykal vítr Přidat komentář. teacup. 09.01.2015. Tak tady jsem byla zklamaná... příběh silný, nosný, začátek výborný, stejně jako první polovina knihy, ale pak se kniha přelomila v nudu - snažila jsem se ze všech sil, ale skončila jsem před koncem a přiznám se, že jsem to prostě nedočetla. ... Pikareskní román o lidech bez jasné morálky a řádu, o manipulacích tajné bezpečnosti a o směšném zápasu inteligence s emocemi. Dobrodružný děj nás v několika proplét ... Muž, který polykal vítr - Olga Walló | Databáze knih ... . ... Pikareskní román o lidech bez jasné morálky a řádu, o manipulacích tajné bezpečnosti a o směšném zápasu inteligence s emocemi. Dobrodružný děj nás v několika proplétajících se rovinách provází od socialistic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY