Pavel Horváth: Můj příběh nekončí

Pavel Horváth: Můj příběh nekončí - Pavel Horváth, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Horváth,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pavel Horváth: Můj příběh nekončí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pavel Horváth: Můj příběh nekončí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Horváth,. Číst Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pavel Horváth Můj příběh nekončí je autobiografie muže, jenž svým uměním pomohl zažehnout revoluci v českém fotbale, bezprostředním chováním získal obyčejné fanoušky a žertováním rozesmál půlku republiky. Můžete se začíst do pohádkového příběhu fotbalového klauna, básníka a génia, který prošel celý svět, ale nakonec pochopil, že poklad leží doma přede dveřmi. Pavlu Horváthovi bylo čerstvě šestatřicet let, když s Viktorií Plzeň získal senzační titul. Větší šok česká liga nezažila snad sto let. Ve věku, kdy jeho bývalí spoluhráči pomalu sledovali zápasy spíše z gauče, pak Pavel nastupoval v Lize mistrů proti božskému Messimu. Originální rozměr dávají knize vtipy populárního kreslíře Petra Urbana a barvitý styl Jana Paličky, jenž fotbalové hvězdě naslouchal a do vyprávění vkládal dlouholeté zkušenosti ze své novinářské praxe. Nevšední kariéru i život Pavla Horvátha zachycuje více než 200 fotografií a detailní statistiky. Kniha obsahuje i 18 překvapení v podobě dvojrozhovorů Pavla Horvátha s osobnostmi nejen z fotbalového světa a v podobě pohledů fotbalových osobností na Pavla Horvátha. Namátkou dvojrozhovor s hokejovým olympijským vítězem z Nagana Martinem Strakou, dvojrozhovor s přední českou fotbalovou osobností Ivanem Haškem, pohled na Pavla Horvátha ze strany Františka Cipra, Miroslava Pelty a dalších. Snad vás bude tato kniha bavit podobně jako Pavlovo fotbalové umění.


...ámý režisér a fotbalový nadšenec Jakub Kohák poprvé uslyšel o tom, že by Pavel Horváth ke své knize rád natočil videoklip, váhal jen chvíli: „To by mě bavilo, ale o čem ... Pavel Horváth Můj příběh nekončí - Horváth Pavel, Palička ... ... ... V září 2012 natočil krátký videoklip pro podporu své autobiografické knihy Pavel Horváth: Můj příběh nekončí (Terra s.r.o., 2012, Jan Palička, ISBN 978-80-902282-7-6), v němž se představil jako fotbalový brankář. Mimo něj v klipu účinkuje i režisér a herec Jakub Kohák, fotbalista Petr Jiráček a hokejista Jiří Hudler. Příběh nekončí v podání TOP 8 z prvního finále SuperStar! #sup ... Pavel Horváth Můj příběh nekončí - Pavel Horváth; Jan ... ... . Mimo něj v klipu účinkuje i režisér a herec Jakub Kohák, fotbalista Petr Jiráček a hokejista Jiří Hudler. Příběh nekončí v podání TOP 8 z prvního finále SuperStar! #superstar2015 Další videa najdete zde: http://novaplus.nova.cz/porad/superstar-2015/ Facebook ... Pavel Horváth Můj příběh nekončí je autobiografie muže, jenž sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY