Zvířata: zrcadla lidí

Zvířata: zrcadla lidí - Gisa Gennerová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gisa Gennerová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata: zrcadla lidí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířata: zrcadla lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gisa Gennerová,. Číst Zvířata: zrcadla lidí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví. Autoři této nanejvýš neobvyklé knihy - oba vystudovaní veterináři - jsou přesvědčení, že zaměříme-li se na to, co nám naši zvířecí přátelé svými symptomy sdělují, dokážeme jim mnohem lépe pomoci k uzdravení. A to tím, že uzdravíme sami sebe! Objevili úplně novou metodu "společné léčby" a dnes se dokážou niterně spojit s bytostnou podstatou nejen svých čtyřnohých, ale i dvounohých pacientů. Nalezli klíč k poznání tajuplných energetických souvislostí mezi člověkem a zvířetem. Je to další převratný milník na cestě k poznání říše zvířat a jejich osudových svazků se světem lidí!


...ta - zrcadla lidí Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví ... Zvířata - zrcadla lidí | O2 Knihovna ... ... E-kniha: Zvířata - zrcadla lidí - Gisa Genneperová; Rolf Kamphausen. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zvířata - zrcadla lidí Genneperová Gisa, Kamphausen Rolf Cena: 50 Kč Výběr lid ... Zvířata zrcadla lidí / Nejlevnější knihy ... . Zvířata - zrcadla lidí Genneperová Gisa, Kamphausen Rolf Cena: 50 Kč Výběr lidí selským rozumem Greenberg Charlie, Greenberg Markéta Cena: 199 Kč Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem Cena: 340 Kč Viktor&Rolf Cover Cover Boom Irma Cena: 4708 Kč ... Hledáte Zvířata zrc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY