Evropská architektura

Evropská architektura - Wilfried Koch | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wilfried Koch
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Evropská architektura.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evropská architektura ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wilfried Koch. Číst Evropská architektura Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dějiny evropské architektury od antických dob přes románský a gotický sloh, španělský islám, renesanci a manýrismus, baroko, klasicismus a secesi po současnost. Kniha pojednává o stavebních stylech sakrální architektury, hradů a paláců, měšťanských a veřejných budov i o vývoji měst. Praktická příručka určená laikům i odborníkům je doplněna podrobnými kresbami, mapkami, ilustrovaným slovníkem a cizojazyčnými slovníčky základních pojmů.


...Evropská architektura Přidat komentář ... Kniha: Evropská architektura - Koch Wilfried | Knihy.ABZ.cz ... . Morisius. 18.07.2019. Základ pro všechny co chtějí vědět o stavbách a památkách více. ... Evropská architektura Wilfried Koch Nakladatel: Universum 2012 Budova CUBE (celým názvem CUBE Office Center, dříve Koospol) je brutalistická kancelářská budova u Evropské třídy ve Vokovicích v Praze 6, poblíž Šáreckého údolí.Byla postavena v roce 1977.Sedmipatrový komplex má užitnou ploch ... Lambrekýn - Wikipedie ... .Sedmipatrový komplex má užitnou plochu přibližně 20 000 m². Předrománská architektura zahrnuje stavební památky raného středověku (asi 500-1000) z jižní a západní Evropy. V této době se germánské kmeny usadily, přijaly křesťanství a asimilovaly římskou kulturu. V architektuře přecházely z dřevěných na kamenné stavby, vě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY