Pán prstenů: Společenstvo prstenu

Pán prstenů: Společenstvo prstenu - J. R. R. Tolkien | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
J. R. R. Tolkien
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán prstenů: Společenstvo prstenu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pán prstenů: Společenstvo prstenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. R. R. Tolkien. Číst Pán prstenů: Společenstvo prstenu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci, netušili však, že Temný pán Sauron dal vyrobit ještě Jeden prsten, který měl vládnout všem. Spojené armády lidí a elfů nakonec Saurona porazily a prsten mu odňaly, tato magická věc se však ztratila, aby po mnoha letech padla do rukou Bilba Pytlíka. Trilogie Pán prstenů vypráví o nebezpečné cestě Bilbova příbuzného Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány.


...nstvo Prstenu je název prvního ze tří svazků románu Johna Ronalda Reuela Tolkiena Pán prstenů ... Pán prstenů: Společenstvo Prstenu | Sledujfilmy.online ... ... .. Děj Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Pán prstenů (v anglickém origin ... Společenstvo Prstenu - Wikipedie ... . Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Pán prstenů (v anglickém originále The Lord of the Rings) je epický román žánru hrdinská fantasy od Johna Ronalda Reuela Tolkiena, napsaný s přestávkami v letech 1937-1949.Patří mezi nejznámější fantasy příběhy, někdy bývá označován za zakládající dílo žánru. Jedná se o třetí nejprodávanější román vůbec - prodalo se přes 15...SOUVISEJÍCÍ KNIHY