Vendeta

Vendeta - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vendeta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vendeta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vendeta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je-li zapotřebí jiného typu spravedlnosti – rychlé, efektivní a osobní –, bere si ji na starost i nový typ mstitele. Sbírka Vendeta obsahuje povídky od slavných spisovatelů krimirománů jako Michael Connelly, Dennis Lehane, Karin Slaughterová a pochopitelně Lee Child; ale také od právě objevených talentů, jejichž hvězda teprve stoupá.Mezi hrdiny těchto povídek patří například policista, který viděl příliš mnoho, žena dohnaná do úzkých, obyčejný člověk, který zmůže to, co zákony nezmohou. Někteří je označují jako strážce spravedlnosti, jiní tvrdí, že jsou zkrátka jiným typem obyčejných zločinců.Povídky vybral Lee Child a opatřil sbírku předmluvou. Všechny texty odhalují šokující důsledky činů, jimiž se snaží muži i ženy brát zákon do vlastních rukou.Autoři, kteří přispěli povídkami do výboru VENDETA: Alafair Burkeová, Michael Connelly, Brendan DuBois, Jim Fusilli, Michelle Gagnonová, Lee Child, Darrell James, Dennis Lehane, Steve Liskow, Rick McMahan, Adam Meyer, Dreda Say Mitchellová, Michael Niemann, Twist Phelanová, Zoë Sharpová, Karin Slaughterová, Orest Stelmach, Anne Swardsonová, Janice Law Treckerová, Mike Cooper, C. E. Lawrenceová.


...a definition is - blood feud. How to use vendetta in a sentence ... Šta znači Vendeta - staznaci.com ... . Did You Know? ven·det·ta (vĕn-dĕt′ə) n. 1. A feud between two families that arises from the injury or killing of the member of one family by a member of the other family, leading to long-lasting animosity and retaliatory acts of revenge. 2. A series of acts attacking or attempting to injure another: launched a vendetta against his harshest critics in the media ... Directed by James McTeigue. With Hugo Weaving, Natalie Port ... Vendetta Beats - YouTube ... ... Directed by James McTeigue. With Hugo Weaving, Natalie Portman, Rupert Graves, Stephen Rea. In a future British tyranny, a shadowy freedom fighter, known only by the alias of "V", plots to overthrow it with the help of a young woman. V for Vendetta is a 2005 dystopian political thriller action film directed by James McTeigue and written by the Wachowskis, based on the 1988 DC/Ve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY