Kruh mužů: Přechodové rituály pro muže

Kruh mužů: Přechodové rituály pro muže - Jan Bílý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bílý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kruh mužů: Přechodové rituály pro muže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kruh mužů: Přechodové rituály pro muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bílý. Číst Kruh mužů: Přechodové rituály pro muže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o tom, jak se stát "opravdovým mužem" vznikla na základě setkávání mužů v centru osobního rozvoje Maitrea. Zde společně hledali odpovědi na otázky, s ekterými je dnešní muž konfrontován - vztah ke svému otci či k synům, problémy ve vztahu se ženou, těžkosti v byznysu, jak definovat cíle a především smysl života muže, jaké jsou důležité přechodové rituály a které v současném světě chybí a jak je možné je dnes splnit a dokončit.


...DOVÉ RITUÁLY PRO MUŽE. A „PALČIVÉ OTÁZKY" Jan Bílý ... Kniha Kruh mužů - přechodové rituály pro muže a "palčivé ... ... . Kruh mužů. Redakce Vlastimil Lapáček. Návrh obálky Jan Bílý. Grafická úprava a sazba Art D, www.art-d.com. Podtitul: Přechodové rituály pro muže Kniha o tom, jak se stát "opravdovým mužem" vznikla na základě setkávání mužů v centru osobního rozvoje Maitrea. Zde společně hledali odpovědi na otázky, s ekterými je ... Kruh mužů Přechodové rituály pro muže. Čtenářsk ... Mužský kruh, hledání vize, vision quest, výcviky pro muže ... ... Kruh mužů Přechodové rituály pro muže. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení a taky že to není jen o fyzickém vyspění. Bolestně si v této knize uvědomuju, jak dnešním mužů chybí právě ty rituály, čistě mužské ... Kruh mužů. Přechodové ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY