Na rozhraní věků: Papua Nová Guinea

Na rozhraní věků: Papua Nová Guinea - Tomislav Petr | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomislav Petr
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na rozhraní věků: Papua Nová Guinea.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na rozhraní věků: Papua Nová Guinea ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomislav Petr. Číst Na rozhraní věků: Papua Nová Guinea Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor působil na Papui-Nové Guineji v 70.letech brzy po vyhlášení nezávislosti země jako koordinátor přípravných studií pro stavbu přehrady na řece Purari. Kniha líčí dobrodružný způsob práce v rozvíjející se zemi. Čtenář se dozví mnoho o specifické mentalitě místních obyvatel. Nahlédne do zaniklého světa lovců lebek, tradičních bojů mezi klany i odlehlých koutů této nádherné země divokých řek a vysokých hor,oplývající panenskou přírodou.


... Na rozhraní věků -- Papua Nová Guinea - Petr Tomislav ... Papua Nová Guinea dovolená a zájezdy plavba lodí ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Na rozhraní věků - Papua-Nová Guinea 2012; všech 6 knih autora. Kniha Na rozhraní věků - Papua-Nová Guinea je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 1x: Chci si koupit: 1x: dalších seznamech: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Gasset, 2012, 1. vyd., 384 str., A5, v. OKart. s přeb ... Na rozhraní věků: Papua Nová Guinea - Petr Tomislav ... ... ... Gasset, 2012, 1. vyd., 384 str., A5, v. OKart. s přebalem. Buďte první, kdo ohodnotí "Na rozhraní věků Papua - Nová Guinea; Petr Tomislav" Zrušit ... Na rozhraní věků Papua Nová Guinea. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY