Než pomine tvůj hněv

Než pomine tvůj hněv - Asa Larssonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Asa Larssonová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Než pomine tvůj hněv.pdf


Chcete si knihu přečíst?Než pomine tvůj hněv ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Asa Larssonová. Číst Než pomine tvůj hněv Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtvrtý díl skvělé detektivní série o neohrožené právničce... Rebecka Martinssonová, prokurátorka v severošvédské Kiruně, se zaplete do případu chladnokrevné vraždy. Mladá pár vysekal v ledu na jezeře díru, aby se mohl potopit k vraku letadla, které leží na dně. Ale během potápění kdosi přestřihne lano a díru zakryje dřevěnými dveřmi. Mladí lidé nemají žádnu šanci. Co hledají ve vraku letadla? A kdo je za to potrestal smrtí? Při pátraní přijde Rebecka na stopu dlouho utajovaným událostem z minulosti. A objeví nebezpečnou síť utkanou z viny, strachu a zrady, do které jsou zapleteni místní obyvatelé.


...ež pomine tvůj hněv je čtvrtou knihou série o právničce, která vyřeší i neuvěřitelně zapeklité případy a napsala ji Äsa Larssonová ... Než pomine tvůj hněv - Asa Larssonová | Elektronická kniha ... ... . Rebecka Martinssonová pracuje jako prokurátorka ve švédském městě Kiruna a je známá tím, že se nenechá lehce ošálit. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Než pomine tvůj hněv Autor: Larssonová, Asa Nakladatel: Host EAN: 9788072946914 ISBN: 978-80-7294-691-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, ... Než pomine tvůj hněv - Knihkupectví Luxor ... . Než pomine tvůj hněv Autor: Larssonová, Asa Nakladatel: Host EAN: 9788072946914 ISBN: 978-80-7294-691-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: Mladý pár pot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY