Šikulka Kája: Hledám a pamatuji si

Šikulka Kája: Hledám a pamatuji si - Alena a Jiří Nevěční | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena a Jiří Nevěční
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šikulka Kája: Hledám a pamatuji si.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šikulka Kája: Hledám a pamatuji si ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena a Jiří Nevěční. Číst Šikulka Kája: Hledám a pamatuji si Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prostřednictvím zábavných a různorodých cvičení, úkolů a hlavolamů si mohou předškoláci a děti mladšího školního věku společně s kreslenou postavičkou Kájou rozvíjet paměť a zrakové vnímání. Procvičí si například hledání objektu v prostoru, rozlišování ve vertikálním a horizontálním směru, nalézání rozdílů mezi celkem a jednotlivými částmi. Hry a úkoly na rozvoj paměti vytvářejí dobrý základ pro budoucí učení.


... Kája - Hledám a pamatuji si Prostřednictvím zábavných a různorodých cvičení, úkolů a hlavolamů si mohou předškoláci a děti mladšího školního věku společně s kreslenou postavičkou Kájou ... KÁJA 7 - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Šikulka Kája - Hledám a pamatuji si Šikulka Kája: Author: Nevěčná Alena, Nevěčný Jiří ... Všechny informace o produktu Kniha Šikulka Kája Hledám a pamatuji si - Alena Nevěčná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šikulka Kája Hledám a pamatuji si - Alena Nevěčná. Šikulka Kája - Hledám a pamatuji si. ... Procvičí si například hledání objektu v prostoru, rozlišování ve vertikálním a horizontálním směru, nalézání rozdílů mezi celkem a jednotlivými ... Kniha Šikulka Kája - Hledám a pamatuji si - Jiří Nevěčný ... ... . Šikulka Kája - Hledám a pamatuji si. ... Procvičí si například hledání objektu v prostoru, rozlišování ve vertikálním a horizontálním směru, nalézání rozdílů mezi celkem a jednotlivými částmi. Hry a úkoly n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY