Doktore, bacha na ženský!

Doktore, bacha na ženský! - Patrick Taylor | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Taylor
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Doktore, bacha na ženský!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doktore, bacha na ženský! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Taylor. Číst Doktore, bacha na ženský! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patrick Taylor vás možná okouzlil už v předchozích knihách doktorské série, takže v městečku Ballybucklebo jste jako doma a víte, že mladý doktor Barry Laverty a jeho zaměstnavatel, svérázný Fingal O’Reilly, se tam společně potýkají s nemocemi, ale i s klepy a rozbroji mezi rázovitými obyvateli. Bezstarostné veselí vánočního večírku naruší nehoda a oba lékaři podstupují boj o záchranu lidského života. Idyla irského venkova se navrací, jenže… Jenže Barry se zrovna dozvěděl, že jeho ambiciózní dívka Patricie ho odepsala. Musí se rozhodnout: Půjde za kariérou, aby Patricii neztratil, nebo zůstane v Ballybucklebo, které mu přirostlo k srdci? Je to na něm, ale naštěstí má kolem sebe vnímavé přátele v čele s Fingalem O’Reillym. Ani ten to nemá lehké, protože obnovená studentská láska ke Kitty ho zasáhne víc, než by chtěl. Dokáže se Fingal rozhodnout pro velkou změnu, když od dávné nešťastné smrti své první ženy žije tvrdohlavě sám? A překoná vůbec svůj ostych zakrývaný neomaleností? No a podaří se překazit chamtivé spády vykutáleného radního Bishopa, který chce podvodně připravit o peníze své už tak mizerně placené zaměstnance? Ať se v Ballybucklebo už dobře vyznáte, nebo se s oběma doktory a jejich bližními setkáváte prvně, vítejte ve světě humoru, přátelství a lásky!


...ihu Doktore, bacha na ženský! (Patrick Taylor) s 8 % zľavou za 8 ... Doktore, bacha na ženský! (Patrick Taylor) | Antikvariát ... ... .96 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Všechny informace o produktu Kniha Doktore, bacha na ženský! Patrick Taylor, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Doktore, bacha na ženský! Patrick Taylor. Doktore, bacha na ženský! Taylor Patrick. 4.5 z 5 hvězdiček. ... Doktore, bacha na ženský! - Patrick Taylor | KOSMAS.cz ... ... . Doktore, bacha na ženský! Taylor Patrick. 4.5 z 5 hvězdiček. 269 K ... Kupte knihu Doktore, bacha na ženský! (Patrick Taylor) s 30 % slevou za 188 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Doktore, bacha na ženský! Patr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY