Temný oheň

Temný oheň - C.J. Sansom | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
C.J. Sansom
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temný oheň.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temný oheň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C.J. Sansom. Číst Temný oheň Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1540 a Matthew Sharldake zažívá horké léto, nejteplejší v celém šestnáctém století. Snaží se vést advokátní praxi a přežívat bez velkého rozruchu, protože má obavy z nemilosti Thomase Cromewella. Obhajoba dívky obviněné z vraždy ho však znovu přivádí do blízkosti králova prvního ministra, který mu dává nový úkol: najít tajemství řeckého ohně, jež se po staletích zapomnění vynořilo v záznamech jednoho zrušeného londýnského kláštera, aby hned zase nevysvětlitelně zmizelo. Jak se Shardlake přesvědčí při snaze spojit pátrání po řeckém ohni s prokazováním neviny mladé klientky, v tudorovském Londýně nic není takové, jak to vypadá na první pohled.


...mný oheň Přidat komentář. katka134. 17 18 ... Temný oheň - C. J. Sansom - Megaknihy.cz ... . března. Další skvělý příběh s Matthewem. ... Temný oheň (anglicky Dark Fire) je kniha britského spisovatele C. J. Sansoma, která vyšla v roce 2004.. V pořadí druhá kniha s právníkem Matthew Shardlakem. Obsah Temný oheň C.J. Sansom Nakladatel: BB art 2009 Temný oheň Píše se rok 1540 a Matthew Shardlake zažívá horké léto. Snaží se vést advokátní praxi a přežívat bez velkého rozruchu, protože má obavy z nemilosti Thomase Cromwella. Obhajoba dívky obviněné z vraždy ho vša ... Temný oheň - C.J. Sansom | Kniha na Alza.cz ... . Obhajoba dívky obviněné z vraždy ho však znovu přivádí do blízkosti prvního ministra krále Jindřicha VIII., který mu dává nový úkol ... Temný oheň - krypta zrušeného kláštera vydává nebez...SOUVISEJÍCÍ KNIHY