Publicistika a hry: Dílo III

Publicistika a hry: Dílo III - Jan Balabán | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Balabán
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Publicistika a hry: Dílo III.pdf


Chcete si knihu přečíst?Publicistika a hry: Dílo III ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Balabán. Číst Publicistika a hry: Dílo III Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí, závěrečná část sebraného díla přináší nejméně známou, avšak neméně fascinující polohu Balabánovy tvorby - publicistické texty a hry. Do širšího povědomí se dostaly autorovy jadrné sloupky, jež psal pro týdeník Respekt, avšak jeho eseje, poskytnuté rozhovory nebo hojné recenze výstav zůstávaly spíše stranou pozornosti. K publicistice volně připojujeme rovněž dvě hry, jednu divadelní a jednu rozhlasovou. Díky pečlivé bibliografické práci přinášíme Balabánovy roztroušené publicistické texty pohromadě, ovšem jejich překvapivé množství si vynutilo rozdělení do dvou svazků. Dílo autora, který znal svůj střed a uměl se pohybovat i v textech příležitostných, je tímto kompletní. Třetí část Díla vychází ve dvou svazcích, samostatně neprodejných.


... informace o produktu Kniha Publicistika a hry I a II Dílo 3 - Jan Balabán, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Publicistika a hry I a II Dílo 3 - Jan Balabán ... Seznam divadelních her Williama Shakespeara - Wikipedie ... . Publicistika a hry: Dílo III. Jan Balabán Nakladatel: Host 2012 ... Publicistika a hry Autor: Balabán, Jan Nakladatel: Host EAN: 9788072945641 ISBN: 978-80-7294-564-1 Popis: 2× kniha, vázaná, 1166 stran, česky Rozměry: Publicistika a hry I a II (Dílo 3) - Balabán Jan - Poslední svazek souborného díla Souborné dílo Jana Balabána, jednoho z nejvýznamnějších českých autorů posledního dvacetiletí, vrcholí svazkem sdružujícím jeho texty publicistické. Tato oblast tvoří Publicistika a hry I a II (Dílo 3) ... Poslední svazek souborného díla Souborné dílo Jana Balabána, jednoho z ne ... Publicistika a hry - Jan Balabán | Databáze knih ... . Tato oblast tvoří Publicistika a hry I a II (Dílo 3) ... Poslední svazek souborného díla Souborné dílo Jana Balabána, jednoho z ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY