Toníček / Toinou

Toníček / Toinou - Robert Françoise | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Françoise
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Toníček / Toinou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Toníček / Toinou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Françoise. Číst Toníček / Toinou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Toníček je malý, zvědavý chlapec. Jednoho dne vyrazí oknem na střechu, aby se rozhlédl po světě. Vystrašená maminka leze za ním. Toníčkova touha po objevech je ale silná a žene ho po střeše dál, od okna k oknu. Za okny pak spolu s maminkou potkává jiné lidi, dospělé i děti. A nakonec do příběhu vstoupí táta. Jedná se o dvojjazyčnou knihu v češtině a francouzštině s originálními ilustracemi Dity Vopřadové.


... informace o produktu Kniha Toníček / Toinou - Robert Françoise, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Toníček / Toinou - Robert Françoise ... Robert Louis Stevenson: Únos Katriona - Kutná Hora - Sbazar.cz ... . Kniha: Toníček / Toinou - Robert Françoise. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Toníček je malý, zvědavý chlapec. Jednoho dne vyrazí oknem na střechu, aby se rozhlédl po světě. Vystrašená maminka leze za ním. Toníčkova touha po o ... tonický - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . ... Toníček je malý, zvědavý chlapec. Jednoho dne vyrazí oknem na střechu, aby se rozhlédl po světě. Vystrašená maminka leze za ním. Toníčkova touha po objevech je ale silná a žene ho po střeše dál, od okna k oknu. Toníček/ Toin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY