Dar z nebes: Rozhovory z onoho světa

Dar z nebes: Rozhovory z onoho světa - Jasper Swain | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jasper Swain
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dar z nebes: Rozhovory z onoho světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dar z nebes: Rozhovory z onoho světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jasper Swain. Číst Dar z nebes: Rozhovory z onoho světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po smrti.Mladík Mike, který zahynul při nehodě, popisuje svému otci, autorovi knihy, přechod do jiného světa a začlenění do duchovní říše.Čtenáři se v knize dočtou o pozoruhodných skutečnostech, které vrhají světlo na tajemství posmrtného života.Tyto poznatky mohou být zdrojem porozumění velmi potřebného pro současný svět a zejména pro ty, jejichž blízcí již odešli. V knize se dočtete o nebeských říších a úloze, kterou hrají v našich životech a v našich dimenzích.Mike v současné době pracuje na svých nadpozemských úkolech a občas se zjevuje v andělské podobě jako koule zlatého světla. Veškerá komunikace s ním probíhá telepaticky.


...Dar z nebes - Rozhovory z onoho světa - Jasper Swain ... Kniha: Dar z nebes (Jasper Swain) | Martinus ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Dar z nebes, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dar z nebes. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou re ... Dar z nebes od 73 Kč - Heureka.cz ... . Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. ... Dar z nebes - Rozhovory z onoho světa - Rozhovory z onoho světa - Jasper Swain ... Objednávejte knihu Dar z nebes - Rozhovory z onoho světa v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY