Kapitoly

Kapitoly - Aleš Formánek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Formánek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitoly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kapitoly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Formánek. Číst Kapitoly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fotografická publikace shrnuje dosavadní tvorbu Aleše Formánka. Zatím svoje postřehy publikoval ve fotografických "samizdatech", vždy tematicky zaměřených (festival Trutnov, Jiráskova horská cesta, Abilympiáda, Mongolsko, Indie, Kuba...). Tato kniha je rozdělena do čtyř kapitol, a právě ony v současné době charakterizují fotografa-samouka nejlépe: Díky Aleši Formánkovi-cestovateli, který pořizuje obrázky nejraději v zatím mnoho nenavštěvovaných koutech převážně asijských zemí, v prostředí obyčejných lidí, vznikla kapitola Na návštěvě. Další s názvem Doma je důsledkem toho, že se stejnou radostí, neúnavností a poctivostí zachycuje atmosféru nenápadného života i v prostředí blízkém... A protože jeho přirozeností je také pohyb s fotoaparátem na pódiu i v šatně při rockových koncertech či divadelních představeních, světlo světa spatřily i kapitoly O hudbě a O divadle. Úvod ke knize napsal Tomáš Mazal, jehož v charakteristice autora a celé knihy doplňují Petr Rýgr, Vlasta Chramostová a Vlastimil Třešňák.


...Kapitola je typograficky výrazně oddělena a obvykle začíná na nové stránce ... Home | Kapitoly ... ... Kapitola - Wikipedie ... Kapitola je typograficky výrazně oddělena a obvykle začíná na nové stránce. Dělení na kapitoly se užívá u krásné literatury (), kde se kapitoly někdy číslují a obvykle mají své názvy.U krásné literatury má členění na kapitoly také stylistický význam. V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY