Letecká služba

Letecká služba - Miroslav A. Liškutín | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav A. Liškutín
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Letecká služba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Letecká služba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav A. Liškutín. Číst Letecká služba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Touto knihou se uzavírá volná trilogie vyprávění Miroslava A. Liškutína, vojenského i civilního pilota, ale hlavně upřímného, poctivého a statečného člověka, opravdového českého vlastence. Při psaní této knihy -bylo snahou autora hlavně čtenáři přiblížit: "…méně známé pozadí života československých letců v letech 1939 - 1945…" a dále zachytit: "…běžný život u britského Královského letectva v míru tak, jak ho našli českoslovenští letci po návratu do Británie v poválečných letech…" Můžeme jen konstatovat, že Miroslav A. Liškutín napsal velice čtivou knihu plnou zajímavých, málo známých informací o letectvu RAF.


...nautical Information Service is provided by the AIM Section, which forms part of the Air Navigation Services of the CR ... Letecká hasičská služba - Hasičský záchranný sbor České ... ... .AIM ensures the flow of information necessary for the safety, regularity and efficiency of international and national air navigation within the area of its responsibility as indicated under GEN 3.1.2. Letecká služba Letecká podpora se stala neodmyslitelnou součástí policejní praxe a integrovaného záchranného systému. Díky svým vlastnostem jsou vrtulníky předurčeny především k zásahům, kde hrozí nebezpečí z prodlení a ... LeteckaPosta.cz Sdílejte Posílejte soubory leteckou poštou ... ... . Díky svým vlastnostem jsou vrtulníky předurčeny především k zásahům, kde hrozí nebezpečí z prodlení a v místech jinak těžko přístupných jinými dopravními prostředky. Po nahrání/stažení stačí mít číselný odkaz. Bez registrace, neomezený počet stáhnutí a minimum reklamy. Maximální velikost 161 MB. Letecká t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY