Pes na prvním místě / Next to a Dog

Pes na prvním místě / Next to a Dog - Agatha Christie | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pes na prvním místě / Next to a Dog.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pes na prvním místě / Next to a Dog ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Pes na prvním místě / Next to a Dog Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vdova Joyce Lambertová je chudá a bez práce. Svého poloslepého starého psa Terryho ale miluje tak, že je schopna pro něj udělat cokoliv. V povídce Pes na prvém místě si Agatha Christie dopřála možnost vyjádřit svou lásku ke psům, především k teriérům. Neobvyklý manželský pár potkává Herkule Poirot v povídce Případ na moři. Zdá se, že pan Clapperton je dokonalý manžel, který s noblesou snáší „náročnou“povahu své ženy. Vše ale změní v okamžiku, kdy je paní Clappertonová nalezena mrtvá ve své kajutě.V poslední povídce Jak vám roste zahrádka? je téměř jisté, že starou paní Amelii Barrowbyovou otrávila její ruská služebná a společnice Katrina. Obzvláště když se ukáže, že jí stará paní odkázala veškerý svůj majetek. Dívka však vinu popírá a jen mozek detektiva Herkula Poirota ji může zachránit.


...rvním místě / Next to a Dog. ... Svého poloslepého starého psa Terryho ale miluje tak, že je schopna pro něj udělat cokoliv ... Pes na prvém místě | Agatha Christie ... . V povídce Pes na prvém místě si Agatha Christie dopřála možnost vyjádřit svou lásku ke psům, především k teriérům. Pes na prvním místě / Next to a Dog. Agatha Christie. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Vdova Joyce Lambertová je chudá a bez práce. Svého poloslepého starého psa Terryho ale miluje tak, že je schopna pro něj u ... Pes na prvém místě / Next to a Dog (Agatha Christie ... ... . Vdova Joyce Lambertová je chudá a bez práce. Svého poloslepého starého psa Terryho ale miluje tak, že je schopna pro něj udělat cokoliv. Pes na prvním místě / Next to a Dog Autor: Christie, Agatha Nakladatel: Garamond EAN: 9788074071492 ISBN: 978-80-7407-149-2 Originál: Next to a Dog, Problem at Sea, How Does Your Garden Grow? Překlad: Marková, Michala a Němcová, Edda Popis: 1× kniha, brožovaná, 182 s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY