Město=Médium

Město=Médium - Jan Matoušek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Matoušek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Město=Médium.pdf


Chcete si knihu přečíst?Město=Médium ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Matoušek,. Číst Město=Médium Online je nyní tak snadné!

POPIS


Město jako médium, město jako platforma. Světlo. Komunikace. Veřejný prostor.To jsou základní slova definující projekt a knihu, zabývající se světelným uměním a vizuální světelnou komunikací v městském prostředí. Tato kniha propojující minulost a současnost městské světelné vizuality v Čechách mapuje tradiční i nové technologie a přístupy. Kniha bude obsahovat vedle archivních materiálů i živé záznamy vstupů vytvořených oslovenými umělci přímo pro její stránky, jejichž spektrum sahá od odrazu slunečního světla zrcátkem přes laserovou typografickou guerillu až k novému městskému video infosystému. Kniha obsahuje práce oslovených umělců: SPAM, MACULA, TAG TOOL, VJ Kolouch, CIANT, Honza Matoušek (M-A-G-I-O), Vladimir 518, LUNCHMEAT, Krištof Kintera, Prokop Atari, Jiří David, Milan Cais, Magdalena Jetelová a mnoho dalších. Autoři projektu jsou: Jan Matoušek, Vladimír 518, Markéta Vinglerová, Klára Žaludová. Autory knihy jsou Vladimir 518, Jan Matoušek a Markéta Vinglerová. Velká obrazová část, která je rozvrstvená do 400 stran publikace, je doplněna texty Miroslava Petříčka, Tomáše Pospiszyla, Jiřího Zemánka, Kláry Žaludové a mnoha dalších.


...jako médium, město jako platforma. Světlo ... Bigg Boss - Wikipedie ... . Komunikace. Veřejný prostor.To jsou základní slova definující projekt a knihu, zabývající se světelným uměním a vizuální světelnou komunikací v městském prostředí. Tato kniha propojující minulost a současnost městské ... Přednáška Vladimíra 518 na konferenci Světlo pro naše města, která se konala 17. října během festivalu světla SIGNAL. Přednáška Vladimira 518 - Město=Médiu ... Deleuze-geofilosofie MĚSTO-MÉDIUM (poststrukturalismus) by ... ... . Přednáška Vladimira 518 - Město=Médium ... Blog. 12 May 2020. Remote work tips, tools, and advice: Interview with Mandy Fransz; 11 May 2020. Using game show assessments in the classroom; 7 May 2020 -metodicky- FIGURA rekapitulace... Flaneur / Dandy město jako médium Signal2013 City and capitalism (DeLanda) obtíže s Deleuzem Deleuze MĚSTO-MÉDIUM -:/...SOUVISEJÍCÍ KNIHY