Sbírání vlny

Sbírání vlny - Patti Smith | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patti Smith
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sbírání vlny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sbírání vlny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patti Smith. Číst Sbírání vlny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Impresionistické vzpomínky rockové zpěvačky Patti Smith na dětství strávené na východě USA se volně prolínají s momenty tvorby v dospělejším věku a se snovými vizemi a představami, kterými se autorka nechává unášet. A čtenář se může nechat unášet s ní... Sbírání vlny (The Woolgathering) vyšlo poprvé v roce 1992 v nakladatelství Hanuman Books, český překlad vychází z doplněného a ilustrovaného vydání z roku 2011.


...ní vlny 198,-167,-Není dostupné Sbírání vlny Impresionistické vzpomínky rockové zpěvačky Patti Smith na dětství strávené na východě USA se volně prolínají s momenty tvorby v dospělejším věku a se snovými vizemi a představami, kterými se autorka nechává unášet ... Patti Smith: Sbírání vlny | Hospodářské noviny (iHNed.cz) ... . Svým lyrickým až impresionistickým nádechem, místy připomínajícím básně v próze, představuje Sbírání vlny dílo zcela odlišné od zpěvaččiny autobiografie Just Kids - Jsou to jen děti. Na samém začátku Smith píše: "Už jako malá jsem si představovala, že jednou napíšu knihu, byť jen malou, která by člověka ... • Sbírání vlny Impresionistické vzpomínky rockové zpěvačky Patti Smith na dětství strávené na východě USA se ... Vlny - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Na samém začátku Smith píše: "Už jako malá jsem si představovala, že jednou napíšu knihu, byť jen malou, která by člověka ... • Sbírání vlny Impresionistické vzpomínky rockové zpěvačky Patti Smith na dětství strávené na východě USA se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY