Slovo v samotě

Slovo v samotě - Jiří Pechar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pechar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovo v samotě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovo v samotě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pechar. Číst Slovo v samotě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jiří Pechar je českému čtenáři znám především jako překladatel, literární vědec a filosof, méně jako básník.Sbírka poezie Slovo v samotě vyšla původně před více než třiceti lety pouze v samizdatu, tedy širší veřejnosti téměř nedostupná. I když jde o práci poměrně subtilní, je svým obsahem hutná. Na prostoru necelých osmdesáti stran rozpoznáme vlivy lyrické, melické i existenciální, přitom verše jsou doplněny autorovými komentáři. Jiří Pechar je člověkem střídmým, což se bezesporu v jeho textech také odráží. Pecharovy verše navícnejsou úzce spjaté s dobou svého vzniku, naopak cenná je na nich časová neukotvenost a dobový přesah.


...ní cen Slovo v samotě. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY ... Poznejte současné trendy v zahradním nábytku - HomeZone.cz ... . Cena 88 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Jiří Pechar je českému čtenáři znám především jako překladatel, literární vědec a filosof, méně jako básník. Sbírka poezie Slovo v samotě vyšla původně před více než třiceti lety pouze v samizdatu, tedy širší veřejnosti téměř nedostupná. Svoji koronavirovou šálu jsem si zřejmě vypral s tou aviváž ... Kryštof - Hvězdáři (feat. Sima Martausová) - text ... ... . Svoji koronavirovou šálu jsem si zřejmě vypral s tou aviváží, na kterou mám alergii, takže jsem začal kejchat jako zjednanej pochopitelně přesně v ¬okamžiku, když jsem nastoupil do autobusu. Lynč neproběhl jen proto, že k lynčování - pokud to nevíte - potřebujete nejméně pět lidí (čtyři drží končetiny a pátý navléká smyčku), jenže my jsme v autobuse ... Sbírka poezie Slovo v samotě vyšla původně před více než třiceti lety po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY