Zmizelé Čechy-Českobudějovicko: Zmizelé Čechy

Zmizelé Čechy-Českobudějovicko: Zmizelé Čechy - Daniel Kovář | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Kovář
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelé Čechy-Českobudějovicko: Zmizelé Čechy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmizelé Čechy-Českobudějovicko: Zmizelé Čechy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Kovář. Číst Zmizelé Čechy-Českobudějovicko: Zmizelé Čechy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další svazek edice Zmizelé Čechy je věnován regionu Českobudějovicka. Zavádí čtenáře do míst, která před více než sto lety popsal Leopold M. Zeithammer těmito slovy: "K severní straně nabývá pánev budějovická nemalého půvabu lesnatou krabatinou, táhnoucí se mezi Hlubokou a Vltavotýnem… Podél Vltavy, která se vine zátočkami směrem od jihozápadu k severu od Boršova až po Zámostí, kde opouští planinu budějovickou, a podél Malše, směrem severním od Plava k Č. Budějovicům též četnými oklikami spěchající a zde do Vltavy se vlévající, prostírají se širokým lemem úrodné lučiny, jimž dodávají roztroušené skupiny stromoví zvláštního půvabu." Daniel Kovář (1975) je zaměstnancem Státního okresního archivu České Budějovice. Zabývá se minulostí rodného města i širšího Českobudějovicka, zejména pak historickou topografií. Regionálním dějinám věnoval asi čtyři desítky publikací a něco málo přes tři sta článků. V edici Zmizelé Čechy vydal knihy České Budějovice I. a II. díl.


...ny informace o produktu Kniha Zmizelé Čechy Českobudějovicko - Kovář Daniel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zmizelé Čechy Českobudějovicko - Kovář Daniel ... Kniha: Zmizelé Čechy Slaný Zmizelé Čechy | Knihy.ABZ.cz ... . Zmizelé Čechy - Českobudějovicko (Daniel Kovář) Cena vč. DPH: 249 Kč Cena pro členy klubu typu B: 229 Kč Cena pro členy klubu typu C: 229 Kč. Další svazek úspěšné edice Zmizelé Čechy/Morava/Slezsko tentokrát věnovaný Českobudějovicku. Zmizelé Čechy Českobudějovicko Autor Daniel Kolář. Další svazek edice Zmizelé Čechy je věnován regionu Českobudějovicka. Zavádí čtenáře do míst, která před více než sto let ... Zmizelé Čechy - Českobudějovicko (Daniel Kovář) ... . Zmizelé Čechy Českobudějovicko Autor Daniel Kolář. Další svazek edice Zmizelé Čechy je věnován regionu Českobudějovicka. Zavádí čtenáře do míst, která před více než sto lety popsal Leopold M. Zeithammer těmito slovy: "K severní straně nabývá pánev budějovická nemalého půvabu lesna ... Zmizelé Čechy-Českobudějovicko Autor: Kovář, Daniel Nakladatel: Pase...SOUVISEJÍCÍ KNIHY