Jak bývalo v Nymburce: Věnováno Bohumilu Hrabalovi

Jak bývalo v Nymburce: Věnováno Bohumilu Hrabalovi - Václav Kořínek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Kořínek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak bývalo v Nymburce: Věnováno Bohumilu Hrabalovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak bývalo v Nymburce: Věnováno Bohumilu Hrabalovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Kořínek. Číst Jak bývalo v Nymburce: Věnováno Bohumilu Hrabalovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historie a vyprávění o středočeském městě Nymburce pohledem místního znalce dějin, lidí a příběhů. Soubor textů věnovaných Bohumilu Hrabalovi, který z nich čerpal ve svých textech (nejen o Nymburce), zejména v Harlekýnových milionech. Kniha předkládá poutavé obrázky i vzpomínky ze života města, radnice, osobností či železnice. Prostřednictvím drobných příběhů vykresluje podmanivý kolorit někdejších časů. Mimo několika novinových článků texty takto uceleně nikdy nevyšly a pro čtenáře jsou souhrnně připraveny až nyní po důkladné redakci a doplnění.


...e a vyprávění o středočeském městě Nymburce pohledem místního znalce dějin, lidí a příběhů ... Jak bývalo v Nymburce - Věnováno Bohumilu Hrabalovi ... ... . Soubor textů věnovaných Bohumilu Hrabalovi, který z nich čerpal ve svých textech (nejen o Nymburce), zejména v Harlekýnových milionech. Kniha: Jak bývalo v Nymburce -- Věnováno Bohumilu Hrabalovi - Václav Kořínek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Jak bývalo v Nymbu ... Václav Kořínek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Jak bývalo v Nymburce ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > N > Nymburk (Česko) > Dějiny. Jak bývalo v Nymburce Kořínek, Václav. skladem. Naše cena: 210 Kč Staré umění našich předků .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY