Před přidí oceán

Před přidí oceán - Inna Václavová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Inna Václavová
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Před přidí oceán.pdf


Chcete si knihu přečíst?Před přidí oceán ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Inna Václavová. Číst Před přidí oceán Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kapitán Arno koupí od starších Američanů plachetnici Alfu, na níž se poplaví přes Karibské moře a Atlantský oceán až do Evropy. Na palubě se střídají různí lidé: výletnici, manažeři,otcové s dětmi, blondýny a brunety, jen kapitán Arno se svým věrným kamarádem Leonem zůstávají neměnní. A i když o tom nevědí, po celou tu dobu jsou pod pozorným dohledem moudrého ocelového vantu - součásti lodní takeláže -, který zaznamenává všechny události a rozebírá charaktery lidí v posádce. Kniha má čtenáře pobavit a zároveň ho seznámit se životem na věčně se pohybující lodi, s historií některých objevů a s mořeplaveckou vědou. Během plavby se na lodi přihodí spousta dobrodružství a je zajímavé (a možná i užitečné a inspirativní) sledovat, jak si posádka v čele s akčním kapitánem poradí. Kniha je napsána na základě skutečných událostí.


...ma/žánr: jachting, Počet stran: 139, Rok vydání: 2012, Nakladatelství: Alusail, Dobrodružná cesta na jachtě přes Karibské moře a Atlantský oceán ... Dobrodružství a western / Nejlevnější knihy ... . Poutavé líčení osudů plachetnice Alfa a jejích měnících se obyvatel, které sleduje a nadčasově zaznamenává ... Před přidí oceán. Před přidí oceán. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 300 ... Před přidí oceán 2012; Kniha Před přidí oceán je v. Chyst ... Překládám a píšu ... . Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 300 ... Před přidí oceán 2012; Kniha Před přidí oceán je v. Chystám se číst: 1x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Před přidí oceán Autor: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY