Ve službách Nuly 7

Ve službách Nuly 7 - Nana Močizuki | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nana Močizuki
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve službách Nuly 7.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve službách Nuly 7 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nana Močizuki. Číst Ve službách Nuly 7 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední díl slavné mangy Ve službách Nuly (v orig. Zero no Tsukaima), která se dočkala neméně známého a oblíbeného anime!Albion vyhlásil Tristainu válku, a i když se princezna stále vzpamatovává ze smrti svého milovaného, musí vymyslet bojový plán. Není v tom ovšem sama. Po jejím boku stojí kamarádka Luisa, neochvějná bojovnice a katastrofální čarodějka, Luisin fámulus Saito a další přátelé. Jenže nepřítel je mnohem zákeřnější a mocnější, než všichni čekali. Vydaří se konečně Luise nějaké kouzlo, když půjde o život jejím blízkým? A co Saito, nalezne vytouženou cestu domů?Zábavná a napínavá manga Ve službách Nuly (v orig. Zero no Tsukaima) spěje do svého závěru a její překvapivé rozuzlení si rozhodně nemůže žádný fanda mangy nechat ujít!


... díl slavné mangy Ve službách Nuly (v orig ... Ve službách Nuly #07 | ComicsDB ... . Zero no Tsukaima), která se dočkala neméně známého a oblíbeného anime! Albion vyhlásil Tristainu válku, a i když se princezna stále vzpamatovává ze smrti svého milovaného, musí vymyslet bojový plán. Kniha "Ve službách Nuly 7" už je pak jen důsledkem toho, že ke konci to moc nefungovalo. Podobně jako u knihy "Ve službách Nuly 6" jsou pak bonusové příběhy tím, co baví víc. Na Comics Blogu najdete recenze na knihy: "Ve ... Ve službách Nuly 7 — CREW ... . Na Comics Blogu najdete recenze na knihy: "Ve službách Nuly 1" "Ve službách Nuly 2" "Ve službách Nuly 3" "Ve službách Nuly 4" "Ve službách Nuly 5" Ve službách Nuly 7. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube In...SOUVISEJÍCÍ KNIHY