Tajemství dobrého spánku

Tajemství dobrého spánku - Maryann Karinchová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Maryann Karinchová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství dobrého spánku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství dobrého spánku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maryann Karinchová,. Číst Tajemství dobrého spánku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, že spánkem strávíme třetinu života? Bez kvalitního spánku se cítíme unavení, v práci se nám klíží oči, a proto pijeme tolik kávy, až se celí třeseme. Miliony lidí trpí poruchami spánku a drtivá většina z nich není diagnostikována ani léčena. Mnohem horší ale je, že neznáme rizika spojená s poruchami spánku, včetně jeho nedostatku, a že si neuvědomujeme, že pomoc máme na dosah ruky. Kniha Tajemství dobrého spánku se složitým tématem spánku zabývá v překvapivě jednoduchých a lehce splnitelných krocích. Dr. Kotler se s vámi podělí o tajemství klidného spánku a poradí vám také jak: - překonat nespavost, spánkovou apnoe a chrápání - doplnit spánkový deficit - odehnat špatné sny - si poradit s náměsíčníkem nebo nočním jedlíkem - se zbavit skřípaní zubů a mnoha dalších potíží Dr. Kotler rovněž představuje osvědčená řešení dalších běžných problémů se spaním, např. syndromu neklidných nohou nebo narkolepsie.


...í dobrého a klidného spánku je chladná, tmavá a pohodlná ložnice ... PDF Tajemství dobrého spánku - Ronald L. Kotler epub fb2 PDF ... . Tma způsobuje, že mozku vytváří melatonin, který sděluje vašim vnitřním hodinám, že je čas spát. Předtím než půjdete spát, pořádně si v místnosti vyvětrejte a pokud je teplo, mějte otevřené okno celou noc. Tajemství dobrého spánku Published on Jan 23, 2013 Díky této knize dostanete svou mysl a své tělo jednou pro vždy do pořádku a konečně budete spát 365 dní v roce. Nová kniha Tajemství dobrého spánku se složitým tématem spánku ... Tajemství dobrého spánku by Nakladatelství JOTA - Issuu ... . Nová kniha Tajemství dobrého spánku se složitým tématem spánku zabývá v překvapivě jednoduchých a lehce splnitelných krocích. Dr. Kotler se s vámi podělí o tajemství klidného spánku a poradí vám také jak: - překonat nespavost, spánkovou apnoe a chrápání - dop...SOUVISEJÍCÍ KNIHY