Zloději lidí

Zloději lidí - Robert Crais | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Crais
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zloději lidí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zloději lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Crais. Číst Zloději lidí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se dva mladí lidé, Krista a Jack, vydají na noční vyjížďku do pouště, nečekají, že by se mohlo stát něco hrozného. Romantika se však brzy změní ve smrtelné nebezpečí a oni dva v kořist, která se dá zpeněžit. Kristina matka Nita Moralesová se však domnívá, že její dcera prostě utekla z domu. Přesto se obrátí na Elvise Colea, aby ji našel a přivedl nazpátek. Skutečnost je však mnohem horší. Ve hře jsou nelítostní bandité, kteří své zajatce bez milosti zabíjejí. Lepkavá pavučina organizovaného zločinu se vzápětí začíná stahovat i kolem Colea. Jeho parťák Joe Pike má náhle plné ruce práce a místo dvou unesených teď musí najít tři. Není už ale na všechno pozdě?


... NA ZLODĚJE PŘICHYCENÉ PŘI ČINU! Baxtrix ... Zloději lidí alternatívy - Heureka.sk ... . Loading... Unsubscribe from Baxtrix? ... LIDI KTEŘÍ MAJÍ VÍC ŠTĚSTÍ JAK ROZUMU! - Duration: 14:09. Baxtrix 424,651 views. Zloději lidí. Přeložili. Hana a Martin Sichingerovi. 4 robert crais. Tato kniha je fikce. Veškeré postavy, lokality a děje vylíčené v tomto románu jsou dílem autorovy fantazie. Veškerá podobnost se skutečnými osobami, ať už žijícími, či zesnulými, místy a událostmi je čistě náhodná. Přestože autor vyvinul ... Dámy a pánov ... REAGUJU NA ZLODĚJE PŘICHYCENÉ PŘI ČINU! - YouTube ... . Přestože autor vyvinul ... Dámy a pánové , dneska jsme si pro vás připravili TOP 5 - ZLODĚJI, CO SI ZAHRÁVALI SE ŠPATNÝMI LIDMI, takže pokud se vám to bude líbit , sdílení a like nám strašně pomůže ! :333 Kniha Zloději lidí Přidat komentář. Lusa. 30. dubna. Tak tohle ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY