Dědo, ty jsi indián

Dědo, ty jsi indián - Lenka Rožnovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědo, ty jsi indián.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dědo, ty jsi indián ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Dědo, ty jsi indián Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když školačka Anička odjela na prázdniny k babičce a dědečkovi, netušila, že to budou prázdniny indiánské. Andulčin dědeček má totiž srdce malého kluka a moc rád si hraje na indiány. K jeho vykutáleným nápadům se Anička nadšeně přidá a začnou se dít věci - prádelní šňůra se promění v laso, sprcha v Niagarské vodopády a soused Ludvík v nepřátelskou bledou tvář. Letní indiánské příhody pro předškoláky napsala oblíbená autorka Lenka Rožnovská a humornými ilustracemi doprovodil Jiří Fixl.


...ty jsi indián Lenka Rožnovská Jméno lovce: Z čeho si Anička udělala čelenku? Kdo zpíval píseň Temně hučí Niagára? Co hledal děda v kůlně? Co si nakonec s dědou ulovili místo krocana? Co podruhé ulovila Anička lasem? Nepovinné otázky: Kdy sis naposledy udělal ostudu? Co se stalo? Jaký je tvůj děda/babička? Dědo, ty jsi indián Když školačka Anička odjela na prázdniny k babičce a dědečkovi, netušila, že to budou prázdniny indiánské ... Dědo, ty jsi indián - Lenka Rožnovská | Kniha na Alza.cz ... . Andulčin dědeček má totiž srdce malého kluka a moc... Nakladatelství Grada vydalo knížku pro prvňáčky Dědo, ty jsi Indián od Lenky Rožnovské s humornými ilustracemi Jiřího Fixla. Příběh se odehrává v době letních prázdnin, které malá školač ... Dědo, ty jsi indián - Jiří Fixl,Lenka Rožnovská | Knihy ... ... . Andulčin dědeček má totiž srdce malého kluka a moc... Nakladatelství Grada vydalo knížku pro prvňáčky Dědo, ty jsi Indián od Lenky Rožnovské s humornými ilustracemi Jiřího Fixla. Příběh se odehrává v době letních prázdnin, které malá školač...SOUVISEJÍCÍ KNIHY