Vnitřní krajiny: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii

Vnitřní krajiny: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii - Jan Jindra | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Jindra
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitřní krajiny: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vnitřní krajiny: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Jindra. Číst Vnitřní krajiny: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Převážně panoramatické fotografie Jana Jindry inspirované tvorbou jednoho z největších básníků dvacátého století, doprovázené úryvky z básní, prózy a dopisů, přinášejí osobitý pohled na místa související s Rilkovým životem. Doprovodný text Aleny Bláhové se soustřeďuje na básníkovo dětství a mládí, které zčásti prožil v Praze a v Čechách, a na jejich vliv na jeho další osud a komplikované životní peripetie evropského "poutníka bezdomovím".


... krajiny -- Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii - Jindra, Jan ; Fotograf Jan Jindra a překladatelka Alena Bláhová se rozhodli v rámci badatelského projektu Pod tolika víčky vydat na dlouhou cestu po Rilkeho stopách, která se táhne od jeho pražského ... Populárně naučná literatura | Prodej knih ... ... Vnitřní krajiny: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii. Jan Jindra ... Vnitřní krajiny Autor: Jindra, Jan Nakladatel: Jindra Jan EAN: 9788090541108 ISBN: 978-80-905411--8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 40 stran, česky Rozměry: 31 × 15 cm Rok vydání: ... Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii. JINDRA Jan. Info: Jindra Jan, 2013 (1.) - brož., 40 str. Fot. J. Jindra Vnitřní krajiny. 9. 4. — 19. 5. 2013. Sdílet výstavu: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii. Fotograf Jan Jindra a překladatelka Alen ... Krajiny | Sleviste.cz ... ... Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii. JINDRA Jan. Info: Jindra Jan, 2013 (1.) - brož., 40 str. Fot. J. Jindra Vnitřní krajiny. 9. 4. — 19. 5. 2013. Sdílet výstavu: Rainer Maria Rilke a jeho svět ve fotografii. Fotograf Jan Jindra a překladatelka Alena Bláhová s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY