P.S: Miluju tě

P.S: Miluju tě - Cecelia Ahernová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cecelia Ahernová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
P.S: Miluju tě.pdf


Chcete si knihu přečíst?P.S: Miluju tě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cecelia Ahernová. Číst P.S: Miluju tě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, kterým by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou.


...luji Tě je příběhem Holly, které dopisy mrtvého manžela pomáhají znovu se dostat do života ... P.S. Miluji Tě (2007) - P.S. I Love You - FDb.cz ... . Příběh mě zasáhl i v tom smyslu, že ztratit opravdovou lásku může kdokoliv z nás (pokud má tedy to štěstí a vůbec ji za život najde). A při té představě mě opravdu zabolelo u srdce. Online P.S. Miluji Tě. Holly Kennedy je krásná a chytrá a je provdána za lásku svého života - Gerryho. Když vak Gerry náhle zemře, ztratí i Holly chuť žít. Jediný člověk, který jí může po ... P.S.: Milujem ťa (2007) online zdarma ... . Když vak Gerry náhle zemře, ztratí i Holly chuť žít. Jediný člověk, který jí může pomoci, tu již bohužel není. Nikdo nezná Holly lépe než Gerry. Takže to, co nachystal ještě před smrtí, se zdá jako dobrý plán. Lara Jean a Peter posunuli svůj vztah z fáze předstírání do fáze oficiálně oficiální, jenže na scénu vs...SOUVISEJÍCÍ KNIHY