Stíny: Sukuba 5

Stíny: Sukuba 5 - Richelle Mead | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Richelle Mead
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stíny: Sukuba 5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stíny: Sukuba 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richelle Mead. Číst Stíny: Sukuba 5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka. Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena. Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká... pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat.


...e Sukuba 5 Stíny od Richelle Mead? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Sukuba 5 | Knihy pre každého ... . 33 prodejen po celé ČR Sukuba 5 Stíny Autor Richelle Mead. Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas… Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtel ... Sukuba 5 - Stíny 4.5. 7 recenzí ; Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas… ... Sukuba 5 Stíny - Richelle Mead | Kniha na Alza.cz ... ... Sukuba 5 - Stíny 4.5. 7 recenzí ; Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas… Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY