Ženský

Ženský - Charles Bukowski | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Bukowski
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženský.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ženský ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Bukowski. Číst Ženský Online je nyní tak snadné!

POPIS


Henry Chinaski, Bukowského alter ego, se v románu Ženský objevuje v roli stárnoucího uznávaného spisovatele, a jak už napovídá sám název, prochází celou řadou vztahů s příslušnicemi opačného pohlaví (adjektivum "něžný" v tomto případě není na místě). Tyto vztahy jsou zpočátku vášnivé a bezprostřední, ale nakonec téměř vždy sklouznou do ubíjejících poloh a oba zúčastněné nemilosrdně drtí. Chinaski tak vrávorá z jedné ženské náruče do druhé a v každé nachází jen chvilkové uspokojení. Znalci Bukowského života a tvorby mohou v románu objevit drobné radosti a paralely - např. postava Lydie Vanceové byla zpracována podle Bukowského chvilkové přítelkyně, sochařky a příležitostné básnířky Lindy Kingové.


... krásna, štýlová, pekne oblečená, zdravá, úspešná a sebavedomá žena ... EOF ... ... Žena.Pravda.sk - magazín pre ženy o láske, kráse a zdraví ... ... krásna, štýlová, pekne oblečená, zdravá, úspešná a sebavedomá žena. Rady, ako si nájsť správneho muža, mať ideálny vzťah a dobrý sex. Zaujímavé nápady, tipy do domácnosti a kuchyne, skvelé recepty. Ženský v autě ligier: http://ligier.cz/cz/ ligier soutěž: https://www.ligier-soutez.cz s o c i a l m e d i a instagram: https://instagram.co...SOUVISEJÍCÍ KNIHY