Recepty z farmářského trhu 2. díl: jaro-léto

Recepty z farmářského trhu 2. díl: jaro-léto - Hanka Michopulu | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hanka Michopulu
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Recepty z farmářského trhu 2. díl: jaro-léto.pdf


Chcete si knihu přečíst?Recepty z farmářského trhu 2. díl: jaro-léto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hanka Michopulu. Číst Recepty z farmářského trhu 2. díl: jaro-léto Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokračování úspěšné kuchařky známé autorky, tentokrát s recepty z jarních a letních plodin. Hanka Michopulu vás provede slunečnou sezónou tak, že už nebudete váhat, co uvařit a upéct z čerstvých produktů koupených na farmářském trhu. V knize najdete snadné tipy, jak zpracovat pro nás relativně nové druhy zeleniny a ovoce (lilek, rukola, chřest…), a zároveň nejlákavější úpravy tradičnějších druhů (ředkvičky, rajčata, špenát, rebarbora, bylinky, ovoce…). Samozřejmě, že ani v 2. díle nechybí spousta praktických rad jak poznat skutečnou kvalitu, která je klíčem k báječné chuti a požitku z jídla.


...z farmářského trhu 2. díl: jaro-léto Hanka Michopulu Nakladatel: Hana Michopulu 2013 Všechny informace o produktu Kniha Recepty z farmářského trhu II ... Kniha Recepty z farmářského trhu - 2. - Jaro, léto - 100+3 ... ... . jaro-léto - Hanka Michopulu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Recepty z farmářského trhu II. jaro-léto - Hanka Michopulu. Recepty z farmářského trhu II. jaro-léto. ... Pokračování úspěšné kuchařky známé autorky, tentokrát s recepty z jarních a letních plodin. Hanka Michopulu vás provede slunečnou sezónou tak, že už nebudete váhat, co uvařit a upéct z čerstvých produktů koupených na farmářském trhu. ... Recepty z farmářského trhu II. jaro-léto - Hanka Michopulu ... ... . Hanka Michopulu vás provede slunečnou sezónou tak, že už nebudete váhat, co uvařit a upéct z čerstvých produktů koupených na farmářském trhu. V knize najdete snadné tipy, jak ... Samozřejmě, že ani v 2. díle nechybí spousta praktických rad jak poznat skut...SOUVISEJÍCÍ KNIHY