Anatomie emocí: Emoce a jejich vliv na lidské tělo

Anatomie emocí: Emoce a jejich vliv na lidské tělo - Stanley Keleman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanley Keleman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anatomie emocí: Emoce a jejich vliv na lidské tělo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anatomie emocí: Emoce a jejich vliv na lidské tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanley Keleman. Číst Anatomie emocí: Emoce a jejich vliv na lidské tělo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je pokusem o propojení anatomie lidského těla s oblastí emocí.Keleman popisuje individuální podobu, tvar lidského těla jako výsledek dynamické interakce geneticky daných tvarů s osobním emočním příběhem člověka, jako pokračující proces, ve kterém jsou zapojeny i emoce, myšlenky, zkušenosti.První část knihy se zabývá vznikem a organizací lidského těla, jehož podoba je pozměňována osobní emoční historií, otisky lásky a zklamání, urážek a útoků, výzev i stresů. Druhá část knihy popisuje čtyři základní modely tělesné reakce na strádání - rigidita, zhuštění, oteklost, zborcení - ukazuje jak fungují a naznačuje možnosti změny.Životní výzvy a individuální odpověď na ně formují tělesný tvar, kterým člověk vyjadřuje pocity vzrušení, potřebu sebeprosazení, lásku, sexualitu, péči¦ Tyto pocity jsou základem mezilidských vztahů a možnosti života v lidské pospolitosti.Výklad doprovází 120 ilustrací.


...e pokusem o propojení anatomie lidského těla s oblastí emocí ... Kniha: Anatomie emocí (Stanley Keleman) [CZ](Stanley ... ... . Keleman popisuje individuální podobu, tvar lidského těla jako výsledek dynamické interakce geneticky daných tvarů s osobním emočním příběhem člověka, jako pokračující proces, ve kterém jsou zapojeny i emoce, myšlenky, zkušenosti. První část knihy se zabývá vznikem a organizací lidského těla ... Publikace pojímá lidské tělo jako výsledek dynamické interakce geneticky daných tvarů s osobním emočním příběhem člověka. Kniha je pokusem o propojení anatomie lidského těla s oblast ... Lidské emoce - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Kniha je pokusem o propojení anatomie lidského těla s oblastí emocí. Keleman popisuje individuální podobu, tvar lidského těla jako výsledek dynamické interakce geneticky daných tvarů s osobním ... Emoce a jejich vliv na lidské tělo. Kniha je pokusem o propojení anatomie lidského těla s oblastí emocí. Keleman popisuje individuální podobu, tvar lidského těla jako výsledek dynamické...SOUVISEJÍCÍ KNIHY