1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník

1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Pinková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Pinková. Číst 1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování novořeckých slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života, které můžete potřebovat. V závěru knihy se nachází souhrnný česko-novořecký slovník a několik poznámek k řecké výslovnosti a gramatice.


... informace o produktu 1000 novořeckých slovíček ... Edika 1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník cena ... ... . Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková - Edika, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 1000 novořeckých slovíček. Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková - Edika. Kniha: 1000 novořeckých slovíček -- Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková ... (ilustrovaný slovník) Další popis zobrazit. Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování novořeckých slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují bě ... 1000 novořeckých slovíček. Ilustrovaný slovník - Pavla ... ... . Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými ... 1000 novořeckých slovíček Ilustrovaný slovník ... V závěru knihy se nachází souhrnný česko-novořecký slovník a několik poznámek k řecké v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY