Čeština 3. třída: Domácí procvičování

Čeština 3. třída: Domácí procvičování - Petr Šulc | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština 3. třída: Domácí procvičování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čeština 3. třída: Domácí procvičování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Čeština 3. třída: Domácí procvičování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ucelená edice procvičovacích publikací je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Tituly Domácí procvičování čeština 2. – 5. ročník vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a gramatické jevy naší mateřštiny. Publikace jsou určeny pro domácí procvičování, ale jistě je využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol (RVP). Součástí je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.


...ujte český pravopis online, na mobilu, odkudkoliv ... Čeština pro 3.třídy domácí procvičování - - Ucebnice.cz ... . Tradiční i novátorské úlohy, hry a interaktivní cvičení. Všechna témata českého jazyka: vyjmenovaná slova, velká písmena, čárky, mě/mně, … LUŠTĚNKY - procvičování učiva pro žáky 1. stupně ZŠ Domů Český jazyk Čtení Psaní 1. třída Matematika Prvouka Vlastivěda Přírodověda Zvídálek Různé pro učitele a žáky Moje třída Uživatel Prohlašuji, že jsem oprávněn jednat jménem účastníka služby „ONLINECVICENI", poskytované provozovatelem.Prohlašuji, že je mně více než 18 let, popř. ... Čeština 3. třída - Knihkupectví Luxor ... .Prohlašuji, že je mně více než 18 let, popř. jsem zákonný zástupce nezletilé osoby, které jsem umožnil využívání těchto stránek, a tudíž jsem oprávněn za tuto nezl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY