Statečná lvíčata

Statečná lvíčata - Lenka Rožnovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Statečná lvíčata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Statečná lvíčata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Statečná lvíčata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odvážná lvíčata Sofie a Viktor jsou hlavními hrdiny podmanivé moderní bajky situované do africké savany, která vypráví věčný příběh o moudrosti přírody a síle rodinného pouta, jež vítězí nad lidskou zvůlí a krutostí.Lenka Rožnovská, úspěšná autorka dětských knih, napsala text plný nadčasových podobenství, který ačkoliv je původně určen dětem, uchvátí jistě i dospělé čtenáře. Příběh statečných lvíčat je neoddělitelně spjatý s emotivními a překvapivě realistickými ilustracemi Ivety Autratové.


...ná lvíčata Odvážná lvíčata Sofie a Viktor jsou hlavními hrdiny podmanivé moderní bajky situované do africké savany, která vypráví věčný příběh o moudrosti přírody a síle ... Kniha: Statečná lvíčata | Knihy.ABZ.cz ... ... Koupit Koupit eknihu. Odvážná lvíčata Sofie a Viktor jsou hlavními hrdiny podmanivé moderní bajky situované do africké savany, která vypráví věčný příběh o moudrosti přírody a síle rodinného pouta, jež vítězí nad lidskou zvůlí a krutostí. Odvážná lvíčata Sofie a Viktor jsou hlavními hrdiny podmanivé moderní bajky situované do africké savany, která vypráví věčný příběh o moudrosti přírody a síle rodinného ... Stránky Lenky Rožnovské ... . Odvážná lvíčata Sofie a Viktor jsou hlavními hrdiny podmanivé moderní bajky situované do africké savany, která vypráví věčný příběh o moudrosti přírody a síle rodinného pouta, jež vítězí nad lidskou zvůlí a krutostí. Statečná lvíčata 169,-Ihned ke čtení Koupit Odvážná lvíčata Sofie a Viktor jsou hla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY