Adolf Hitler: Deníky

Adolf Hitler: Deníky - Gerhard L. Weinberg | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gerhard L. Weinberg
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Adolf Hitler: Deníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adolf Hitler: Deníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerhard L. Weinberg. Číst Adolf Hitler: Deníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní svědectví na události let 1938–1945 očima samotného Adolfa Hitlera pocházejí ze dvou zdrojů. Jednak z osobního archívu Vůdce, který zajistila na Berghofu v dubnu 1945 III. americká armáda, jednak z písemných záznamů osobního Hitlerova fotografa Heinricha Hoffmanna. Tyto neobyčejně cenné prameny skončily po válce v USA a teprve v posledních letech byly zpracovány do podoby, se kterou se má možnost seznámit i český čtenář. Úhel pohledu hlavního režiséra událostí, které ovlivnily život celé planety, je samozřejmě zcela odlišný od oficiálních výkladů historiků vítězných mocností. V tom tkví jedinečnost této práce, která navíc hodně prozrazuje i o dosud nám neznámém vnitřním světě Adolfa Hitlera a jeho názoru na nejbližší spolupracovníky nacistické hierarchie.


... Hitlerovy deníky byl soubor 60 rukopisných diářů, které jejich padělatel Konrad Kujau vydával za osobní deníky Adolfa Hitlera ... Looney Tunes - The Ducktators 1942 High Quality HD - YouTube ... .Po dlouhých jednáních je roku 1983 prodal německému týdeníku Stern za 9,3 milionu DM.Když se ukázalo, že jde o podvrhy, vznikl skandál, který poškodil důvěryhodnost časopisu i několika odborníků, kteří se také domnívali, že ... Objednávejte knihu Adolf Hitler:Deníky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Adolf Hitler was an Austrian-born politician who led the Nation ... Adolf Hitler: Deníky by Adolf Hitler - Goodreads ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Adolf Hitler was an Austrian-born politician who led the National Socialist German Workers Party. He became Chancellor of Germany on January 30, 1933 and Führer in 1934, leading his country into World War II. During the final days of the war in 1945, as Berlin was being invaded and destroye...SOUVISEJÍCÍ KNIHY