Meridiánová masáž: Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela

Meridiánová masáž: Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela - Zdeněk Šos | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Šos
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Meridiánová masáž: Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela.pdf


Chcete si knihu přečíst?Meridiánová masáž: Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Šos. Číst Meridiánová masáž: Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato technika má své kořeny v čínské tradiční medicíně. Byla vyvinuta v Německu v 50.-60. letech minulého století. Willy Penzel vypracoval technologii speciál ní masáže, ve které z východní teorie převzal především učení o meridiánech a v nich proudící energii a ostatní podtext pominul. Celý systém se tím značně zjednodušil. Složitá empirie je to tedy prezentována srozumitelnou a mnohemjednodušší formou, než bývá zvykem u ostatních učebnic tradiční čínské medicíny. Systém se tak stal jedním z prostředků syntetizujících znalosti z více medicínských směrů, a nabízí nový, komplexnější pohled na pacienta. Metoda se dá využívat nejen k odstraňování energetických bloků, ale i jako preventivní, a současně umožňuje i některé přístupy samoléčebné.


... informace o produktu Kniha Meridiánová masáž ... Meridiánová masáž levně | Mobilmania zboží ... . Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela - Zdeněk Šos - Poznání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Meridiánová masáž. Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela - Zdeněk Šos - Poznání. Je autorem knih "Meridiánová masáž - Akupunkt masáž dle Willyho Penzela (APM)" a "Baňkování a moxování pro maséry". Oprávnění pro výuku kurzů dle W. Pezela obdržel v Institutu Willyho Penzela v n ... Meridiánová masáž. Akupunkt-masáž dle Willyho Penzela ... ... . Pezela obdržel v Institutu Willyho Penzela v německém Heyenu, kde metodu studoval a je jediným akreditovaným lektorem v České republice. Kurzy APM s MUDr. Meridiánové masáž (Akupunkt-masáž podľa Willyho.Penzela (APM)): MUDr. Zdeněk Šos Obsahuje podrobný popis metody.MUDr. Šos je jediný akreditovaný školiteľ meridiánových masáží v republike a sám metódou už mnoho rokov úspešne lieči. Meridiánové MASÁŽ (ako rozprúdiť životnú energiu): H. Schneider, R. Steiniger A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY