Adamova dieta: Vitariánské recepty od Evy

Adamova dieta: Vitariánské recepty od Evy - Neumannová Eva | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Neumannová Eva
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Adamova dieta: Vitariánské recepty od Evy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adamova dieta: Vitariánské recepty od Evy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neumannová Eva. Číst Adamova dieta: Vitariánské recepty od Evy Online je nyní tak snadné!





POPIS


Originální vitariánská kuchařka Inspirace pro pevné zdraví těla, mysli a ducha Co je vitariánství? Životní styl zaměřený na dosažení pevného zdraví těla, mysli a ducha. Jako potrava nejsou přijímány živočišné, tepelně a průmyslově upravované potraviny a doplňky stravy. Jídelníček je sestavený z potravin takzvaně živých, takových, které mohou dále klíčit, růst a zrát. V této knize vitariánských receptů jsou použity takové suroviny a jejich zpracování, které vycházejí ze snahy co nejméně zatěžovat celou naši bytost a zároveň planetu Zemi. Recepty jsou výsledkem několikaleté praxe autorčina vitariánského života a jeho pozorování přírodních zákonů i síly léčivých bylin. Tato kniha přispívá k Vašemu zdravému životnímu stylu a Vaší radosti.


... dieta Vitariánské recepty od Evy. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Bio & Natur č.18 / léto 2013 by BIONATUR.CZ s.r.o. - Issuu ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Velmi pěkný souhrn vitariánských receptů seřazený podle ročních období. ... Dům knihy.cz > Knihy > Kuchařky, nápoje > Kuchařky > Adamova dieta - Vitariánské recepty od Evy. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Adamova dieta - Vitariánské recepty od Evy. NEUMANNOVÁ Eva. Info: Práh, 2013 (1.) - váz., 136 str. Kniha je rozdělena podle ročních období. Recepty z dostupných surovin jso ... Adamova dieta: vitariánské recepty od Evy - bazar | OdKarla.cz ... . NEUMANNOVÁ Eva. Info: Práh, 2013 (1.) - váz., 136 str. Kniha je rozdělena podle ročních období. Recepty z dostupných surovin jsou vitariánské s použitím pouze čerstvé, tepelně neupravené zeleniny, ovoce, semen, o...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY