Homo urban

Homo urban - Imrich Veber | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Imrich Veber
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Homo urban.pdf


Chcete si knihu přečíst?Homo urban ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Imrich Veber. Číst Homo urban Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorská publikace HOMO urban přináší 70 fotografií dokumentaristy Imricha Vebera ve výrazné grafické úpravě Jakuba Wdowky. Nakladatelství PositiF tím zahajuje edici autorských fotografických publikací výrazných fotografických projektů autorů ze střední Evropy. Fotografie Imricha Vebera vznikaly v období let 2008-2012. Nabízí v nich zcela emotivní, pocitovou reflexi z evropských měst, která navštívil. Bez nároku na pravdivost přináší pohled, který má především rezonovat s naší zkušeností. Nedělá si hlavu ze sociologických, ale stejně tak i fotografických postulátů jak na současný fenomén města nahlížet. V pohledech na evropská města vedle sebe bezhlavě vrší záběry na hodně různorodá místa - Praha, Madrid, Opava, Bělehrad, Mikulov, Olomouc, Évora, Budapešť, Moskva, Porto, Berlín, Paříž, Benátky, Kerkyra, Užhorod, Londýn, Prešov, Rybaki, Lisabon... Obvykle mezi světem velkoměst, menších a malých měst, západní a východní Evropy nebo jižní a severní částí hledáme subtilní rozdíly, podle jemných náznaků spíše rozlišujeme. Rozhodně bychom tyto fotografie nekladli vedle sebe. Tím jsou ale záběry Imricha Vebera provokující. Pocitově v nich kolážuje společnou identitu. Vytvořil jakýsi obraz evropské komunity, dialog fotografií, zkušenosti svého domovského opavského života s ostatními městy.


...fix: from the greek homos, it means "the same" ... Urban Thesaurus - Find Synonyms for Slang Words ... . From the Latin homo, it means "man" 2. A derogatory term for a gay man. (a) Able to sit nearer than five feet away from one's bro in a hot tub 1. A phrase said after saying something that could be interpreted as homosexual to someone of the same gender as the speaker. 2. A phrase used in the above context, so that one can say something very gay about someone but still technically remain straight. Acts as a loophole for people to say really, ... Popular Gay Urban Fantasy Books - Goodreads ... . Acts as a loophole for people to say really, really gay things that otherwise would just not be socially acceptable. A term to describe the more sophisticated woman that is found in the company of homosexual men. The idea of being called a Fag Hag, is demeaning to a true Homo Honey. Usually because the "HH" hates the word fag and is certainly not a hag! A Homo Honey is quite the lady in terms of poise, purpose, attitude and style. A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY