Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost

Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost - Kateřina Schwabiková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Schwabiková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Schwabiková. Číst Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velké množství dějově plných kreseb a čtivý, zábavný a srozumitelný text jsou hlavní přednosti knihy, která dětské čtenáře poutavým způsobem seznámí s naší historií. Hlavní hrdinové, sourozenci Běla a Kuba, se pomocí starobylého stroje času v muzeu dostanou do deseti historických období a zažijí tam nevšední dobrodružství. Čtenáři sledují jejich osudy například v době kamenné, v přemyslovském hradišti, za vlády Karla IV., na renesančním zámku, za Rakouska-Uherska či za socialismu. Každá z kapitol obsahuje kreslený příběh s dialogy, doplněný krátkými popisky, a vysvětlující texty, tip na výlet i různé hříčky a úkoly. Autorka se nevyhýbá nastínění základního historického rámce epoch, ale víc se soustřeďuje na každodenní život - jak se lidé oblékali, co jedli, jak bydleli apod. Knížka je určena dětem různých věkových kategorií. Předškoláci mohou zkoumat obrázky nebo si nad kresleným příběhem povídat s rodiči o životě v minulosti. Menší školáci si už přečtou kreslený příběh sami. Když trochu povyrostou, zvládnou si knížku prostudovat celou, včetně doprovodných textů nabitých spoustou informací.


... informace o produktu Kniha Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost - Kateřina Schwabiková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost - Kateřina Schwabiková ... Cesty dětí do staletí - Schwabiková Kateřina - SEVT.cz ... . Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost Autor: Schwabiková, Kateřina Nakladatel: Slovart EAN: 9788073917494 ISBN: 978-80-7391-749-4 Ilustrace: Botková, Barbora Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 30 × 21,5 cm Rok vydání: 2013 Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši minulost 2013; Karel IV. v kouzelném kukátku 2016; Cesty dětí do staletí 2 aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky 2015; Obrazový průvodce koně 2007; Cesty dětí do staletí 3 aneb B ... Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla s Kubou poznávali naši ... ... . v kouzelném kukátku 2016; Cesty dětí do staletí 2 aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky 2015; Obrazový průvodce koně 2007; Cesty dětí do staletí 3 aneb B...SOUVISEJÍCÍ KNIHY