Mrkev ho vcucla pod zem

Mrkev ho vcucla pod zem - Petr Stančík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Stančík
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrkev ho vcucla pod zem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrkev ho vcucla pod zem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Stančík. Číst Mrkev ho vcucla pod zem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Znáte knížku, která má hned tři různé konce? A za každou kapitolou hádanku, tematicky navazující na děj? Už jste někdy za správně vyluštěné hádanky sbírali body, které můžete na závěr vyměnit za jeden z konců? To vše vtáhne čtenáře do děje stejně hluboko, jako záludná mrkev hlavního hrdinu Ctibora do podzemní říše cihlového obra. Během své cesty zpátky na zem Ctibor najde nové přátele - zakrslého žesťového slona a myš z klíčové dírky - a společně zažijí spoustu napínavých příhod. Dobrodružnou interaktivní pohádku s prvky dětského hororu působivě dokreslují ilustrace respektovaného výtvarníka, fotografa Jiřího Stacha. Hledáte knihu, která aktivně rozvíjí dětskou fantazii a umí zaujmout i malé milovníky počítačových her? Pak jste ji právě našli.


...vcucla pod zem book. Read 3 reviews from the world's largest community for readers ... H2O: H2O a tajná vodní mise - Petr Stančík | Databáze knih ... . Znáte knížku, která má hned tři různé konce? A za každou kap... Mrkev ho vcucla pod zem Autor: Stančík, Petr Nakladatel: Meander EAN: 9788087596234 ISBN: 978-80-87596-23-4 Ilustrace: Stach, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Kniha Mrkev ho vcucla pod zem Přidat komentář. Svica. 29.07.2019. Příběh má skvělý a kouzelný nápad, který se krásně ... Mrkev ho vcucla pod zem - Knihkupectví Luxor ... . Svica. 29.07.2019. Příběh má skvělý a kouzelný nápad, který se krásně rozvíjí a nenechá vás v klidu. ... Mrkev ho vcucla pod zem. Kdo napsal knihu Mrkev ho vcucla pod zem? Autorem je Petr Stančík. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY