Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny

Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny - Roman Remeš, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Remeš,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Remeš,. Číst Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je bohatě vybavena barevnými obrazovými přílohami (71 tabulek, 67 fotografií a obrázků), které slouží k lepšímu pochopení tématu. Je určena pro studenty oboru zdravotnický záchranář, specializujícím se zdravotním sestrám, profesionálním záchranářům a lékařům záchranné služby. Dále pak může sloužit jako cenný zdroj informací pro studenty lékařských fakult se zájmem o akutní obory. Zaměření publikace je vysoce odborné, a předpokládá tedy určité základní znalosti z stěžejních preklinických a klinických oborů. Celý text je zaměřen k použití v praxi.


...raktická příručka přednemocniční urgentní medicíny Autor: Roman Remeš ; Silvia Trnovská ; kolektiv Může sloužit jako cenný zdroj informací pro studenty lékařských fakult se zájmem o akutní obory ... Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny ... ... . Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny - Ebook written by Remeš Roman, Trnovská Silvia, a kolektiv. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny. Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny Autor: Reme ... Kniha: Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny ... ... . Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny. Praktická příručka přednemocniční urgentní medicíny Autor: Remeš, Roman a Trnovská, Silvia Nakladatel: Grada EAN: 9788024745305 ISBN: 978-80-247-4530-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY